Ovocné sady úspešne skolaudovali aj druhú etapu. Nové bývanie si klienti prevezmú už na jeseň

Zelen je v projekte nosnym prvkom

Kolaudačné rozhodnutie vydané Stavebným úradom Mestskej časti Bratislava – Ružinov nadobudlo právoplatnosť, čím je najväčší rezidenčný projekt na území bratislavskej Trnávky v réžii developera JTRE kompletne dokončený. Kým prvá etapa je už po viac ako roku zabývaná, druhá etapa sa pripravuje na odovzdávanie bytov klientom už tento rok v septembri. 

Projekt Ovocné sady ponúka klientom na ploche 81-tisíc štvorcových metrov kvalitné jednoizbové až trojizbové byty za najdostupnejšiu cenu na trhu. Skúsený developer JTRE spolu s architektami z GFI stavili na jednoduchú ale funkčnú architektúru a verejné priestory s výbornými možnosťami na šport a relax tak, aby vytvorili produkt ponúkajúci kvalitu za rozumnú cenu. Výhodou je aj to, že každý byt má balkón a ku každému prislúcha pivničná kobka, za ktorú si klient nemusí priplácať.

„Ovocné sady stavili na osvedčený koncept, ktorý spája cenovo dostupné bývanie s prostredím podporujúcim prirodzené vytvorenie dobrej susedskej komunity a zároveň dostatočného súkromia pre každého obyvateľa. Bývanie preto dopĺňajú predškolské zariadenie, ďalšie služby a zelené priestory pre posedenie, stretávanie sa a rôzne aktivity,“ charakterizuje projekt Pavel Pelikán, výkonný riaditeľ JTRE.

Súčasťou projektu je veľký centrálny park a verejná materská škola s kapacitou 80 miest. Zelený park, ktorého vybudovanie sa uskutočnilo ešte v prvej etape, doplnil developer o priestor na komunitnú záhradu. Výrazný podiel zelene poskytne, okrem tieňa a celkového zlepšenia klímy v horúcich letných mesiacoch, príjemný priestor pre trávenie voľného času. Či už to bude s deťmi na ihrisku, pobytovej lúke, pri komunitnom grile alebo aktívne na cvičiacich strojoch. Ďalšími benefitmi, ktoré klienti v tomto projekte oceňujú, sú skvelá dostupnosť, dopravné napojenie či široká vybavenosť modernými službami v bezprostrednom okolí. 

K 550 bytom v prvej etape pridal developer 354 bytov rôznych veľkostí a 123 apartmánov, všetko v kvalitnom štandarde a s efektívnymi dispozíciami v jedenástich bytových domoch, ktoré majú iba šesť, sedem alebo osem podlaží. Projekt disponuje dostatkom parkovacích miest a v rámci podzemnej garáže je aj samostatný priestor na odkladanie bicyklov. V prízemí budov sa nachádzajú obchodné priestory ponúkajúce základnú občiansku vybavenosť vrátane verejnej materskej školy.

Generálnym dodávateľom oboch etáp bolo združenie renomovaných stavebných spoločností pod vedením STRABAG Pozemné staviteľstvo, s. r. o.  spolu so SYTIQ, a. s. Vysokú kvalitu vyhotovenia projektu Ovocné sady Trnávka podčiarkol aj odborný manažmentom stavby, ktorý zabezpečovala spoločnosť TRISTEL s.r.o. 

„V ponuke ostáva už iba pár desiatok bytov, ku ktorým ponúkame buď vonkajšie parkovacie miesto zahrnuté v cene bytu alebo „cashback“ jednorazovo vo výške 7200€ alebo si môže klient nechať posielať 300€ každý mesiac na účet počas dvoch rokov,“ uzatvára Ivan Bratko, vedúci predaja rezidenčných nehnuteľností.

Napíšte nám správu

Dohodnite si stretnutie
a vyberte si svoj nový byt

Image
ovocne sady vizualizacia