Druhú etapu Ovocných sadov od JTRE postaví zohratý tím STRABAG a SYTIQ

Vyhlad do parku

Prvú etapu komunitného projektu Ovocné sady odovzdá developer J&T REAL ESTATE (JTRE) novým majiteľom už budúci rok a s výstavbou druhej etapy začína práve v týchto dňoch. Generálnym dodávateľom sa stalo opäť združenie renomovaných stavebných spoločností pod vedením STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo, s. r. o.  spolu so SYTIQ, a. s. Najväčší rezidenčný projekt na území bratislavskej Trnávky sa teda bude realizovať celý pod taktovkou osvedčeného konzorcia.

Ovocné sady ponúkajú klientom na ploche 81-tisíc štvorcových metrov kvalitné jednoizbové až trojizbové byty za najdostupnejšiu cenu na trhu ako aj apartmány s parkovacím miestom v cene. JTRE spolu s architektami stavili na jednoduchú ale funkčnú architektúru a verejné priestory s výbornými možnosťami na šport a relax tak, aby vytvorili produkt ponúkajúci kvalitu za rozumnú cenu. Radenie jednotlivých domov vychádza z lineárnej výsadby ovocných sadov. Stromové aleje pozdĺž komunikácií navodia pôvodný charakter územia.

Súčasťou projektu je veľký centrálny park a materská škola s kapacitou 80 miest. Benefitmi, ktoré klienti oceňujú, sú skvelá dostupnosť, dopravné napojenie či široká vybavenosť v bezprostrednom okolí. Z 550 bytov prvej etapy ostalo voľných už iba 30, preto developer rozšíril ponuku o ďalších päť bytových domov so siedmimi až ôsmimi podlažiami, ktoré ponúknu 354 bytov rôznych veľkostí a 123 apartmánov, všetko v kvalitnom štandarde a s efektívnymi dispozíciami.

„Sledujúc vývoj ponuky a dopytu na trhu novostavieb v Bratislave a zároveň aj rast cien stavebných prác a materiálov, približne na kvartálnej báze sme pristúpili ku korekcii cenníkových cien. Stále sa však držíme nášho cieľa ponúknuť najdostupnejšie bývanie vo svojom segmente, pričom teraz vieme klientom v rámci výhodnej ceny ponúknuť aj parkovacie miesto zadarmo,“ hovorí Ivan Bratko, riaditeľ predaja rezidenčných nehnuteľností JTRE. Dodáva, že všetky kategórie bytov druhej etapy, od jednoizbových až po trojizbové, sa tešia záujmu klientov, čo dokazuje fakt, že už teraz sa blížia k 50-percentnej vypredanosti.

Odovzdávanie bytov prvej etapy je plánované už v roku 2022, zvyšné objekty budú hotové o 24 mesiacov. „Práve vďaka združeniu renomovaných stavebných spoločností pod vedením STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s. r. o., spolu so SYTIQ a.s., sa nám podarilo ustáť všetky výzvy súvisiace s následkami pandémie a postupovať vo výstavbe podľa dohodnutého harmonogramu. Sme presvedčení, že pre druhú etapu komunitného projektu Ovocné sady sme si nemohli vybrať lepších partnerov aj s ohľadom na kvalitu práce, ktorú doteraz na projekte odviedli,“ vysvetľuje Pavel Pelikán, výkonný riaditeľ JTRE.

Napíšte nám správu

Dohodnite si stretnutie
a vyberte si svoj nový byt

Image
ovocne sady vizualizacia