Novinky zo stavby – časť tretia

Prace_napreduju

Generálny dodávateľ stavby – Združenie renomovaných stavebných spoločností STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s. r. o. a SYTIQ a.s. sa spolu s ďalšími dodávateľmi snažia čo najviac zúročiť priaznivé podmienky, ktoré im ponúka príjemné jesenné počasie.

Najväčšia časť prác sa teraz realizuje zhotovovaním monolitických betónových konštrukcií. Podľa slov vedúceho technického dozoru, Róberta Wurcla zo spoločnosti Tristel s.r.o., ktorá riadi a manažuje zložitý proces výstavby na všetkých šiestich objektoch, by do konca októbra mali na budovách C a D dobetónovať dosku už piateho nadzemného podlažia. Na objektoch A, B a F stavajú tímy steny tretieho podlažia a momentálne najnižšia budova E bude mať do konca októbra zabetónovanú dosku druhého nadzemného podlažia.

Dostali sme sa uz na 5. podlazie

Súčasne s betónovaním prebiehajú na stavenisku práce súvisiace s realizáciou vonkajších inžinierskych sietí (splašková a dažďová kanalizácia, vodovod, plynové rozvody). Cieľom našich šikovných kolegov je mať do konca októbra viac ako polovicu inžinierskych sietí položených do zeme.

Kazdy objekt ma vlastny zeriav

Napíšte nám správu

Dohodnite si stretnutie
a vyberte si svoj nový byt

voliteľné
Image
ovocne sady vizualizacia