Novinky zo stavby – časť ôsma

Realizujeme vysadbu

Fasády a balkóny sú takmer hotové na šiestich domoch, posledný by mal byť dokončený ešte v tomto roku. Kým sa prihlásia väčšie mrazy budeme mať väčšinu prác v exteriéri pre tento rok hotovú. Gro prác sa presunie dovnútra, kde sa dokončujú priečky, rozvody, omietky, prvá a druhá maľovka.

Spevnene plochy su takmer hotove

Na všetkých domoch sú už osadené okná a naši obkladači dokončujú v bytoch jednu kúpeľňu za druhou podľa požiadaviek klienta a práca im ide skutočne od ruky. Aj vďaka tomu budeme môcť začiatkom decembra začať s pokládkou parkiet. Na všetkých oknách je špeciálna ochranná fólia, ktorá zabezpečí, aby neboli počas stále prebiehajúcich prác poškriabané alebo inak znehodnotené. Tento spôsob ochrany okien sme využili aj na aktuálne najvyššej rezidenčnej budove v centre mesta, na Klingerke, kde sa jednoznačne osvedčil.

Fasady postupne finalizujeme

Postupne dokončujeme spevnené plochy, aby sme stihli ešte vhodné obdobie na výsadbu krovín a drevín. Medzi domami už v tomto čase zakoreňujú desiatky vzrastlých stromov a kríkov, ktoré na jar zakvitnú a zazelenajú sa.

Napíšte nám správu

Dohodnite si stretnutie
a vyberte si svoj nový byt

voliteľné
Image
ovocne sady vizualizacia