Len pár krokov a byt je váš

Kluce od domova mate na dosah

Cestu k nadobudnutiu vášho nového bývania v projekte Ovocné sady sme zjednodušili iba na minimum krokov. K nemu navyše poskytujeme finančné  sprostredkovanie a kompletné spracovávanie podkladov k úverovým produktom a od januára aj služby realitnej kancelárie. Všetko potrebné na kúpu bytu vybavíte z pohodlia domova, efektívne a najmä bezpečne.

V projekte Ovocné sady si ešte stále môžete vybrať z viac ako 100 voľných bytov rôznych veľkostí priamo tu na webe a náš obchodný tím vás bude kontaktovať telefonicky alebo mailom podľa vašich preferencií. Cesta k novému bývaniu je u nás priama, krátka a rýchla. Veď posúďte sami.

Bezpecne a efektivne

Ak ste sa rozhodli, že byt zodpovedá vašim požiadavkám, podpíšete Zmluvu o uzatvorení budúcej zmluvy ktorú vám zašlú kolegovia poštou alebo kuriérom. Do 5 dní po jej podpise uhradíte Prvú splátku z kúpnej ceny vo výške 6 000 € s DPH na účet uvedený v zmluve. Druhá splátka je doplatok do 20 % kúpnej ceny do 30 dní od podpisu Zmluvy o budúcej zmluve. Zvyšných 80 % kúpnej sumy uhrádzate až po nadobudnutí právoplatnosti Kolaudačného rozhodnutia a rozhodnutí o určení súpisného a orientačného čísla budovy. Po úhrade poslednej splátky podpíšete poslednú zmluvu, Zmluvu o prevode vlastníctva, na základe ktorej  pristúpite k Zmluve o výkone správy bytového domu. Potom už nič nebráni v odovzdaní bytu a jeho príslušenstva do vášho užívania, o čo sa postarajú tiež kolegovia z obchodného oddelenia. Tí sú vám k dispozícii počas celého procesu a radi zodpovedia všetky otázky.

Zabavne vybalovanie

Prostredníctvom spoločnosti GEPARD FINANCE s.r.o., ktorá sa špecializuje na finančné sprostredkovanie a kompletné spracovávanie podkladov k úverovým produktom, vybavíte u nás hneď aj hypotéku na vaše nové bývanie. Tento tím patrí k špičke finančných sprostredkovateľov a ponúka okrem najvýhodnejšej hypotéky aj najlepšie podmienky na trhu. Tento nadštandardný servis je zabezpečený bez akýchkoľvek poplatkov s úsporou vášho času, energie, starostí a peňazí.

Kúpou bytu z portfólia developera JTRE sa však starostlivosť o klienta nekončí. Ponuka obchodného oddelenia a jeho služieb sa od januára tohto roku rozšírila o popredajný servis, respektíve, služby realitnej kancelárie. Naši zákazníci tak vyriešia otázku predaja alebo prenájmu svojich rezidenčných nehnuteľností jednoduchšie. Exkluzívna spolupráca JTRE s realitnou kanceláriou The Home prináša komplexný servis na sekundárnom trhu nehnuteľností či už ide o predaj alebo prenájom bytu, apartmánu či domu.

Dobra investicia do vlastneho byvania

Napíšte nám správu

Dohodnite si stretnutie
a vyberte si svoj nový byt

voliteľné
Image
ovocne sady vizualizacia