Klientom učaroval veľký park a vlastná škôlka

Verejná materská škola rovno pod oknami

Projekt nového bývania Ovocné sady vyvolal od spustenia predaja v novembri veľkú pozornosť a v súčasnosti je už predaných viac ako tristo bytov. „Koncept projektu Ovocné sady sa ukázal ako stvorený pre aktuálny trh a klientelu. Krivka predaja mala od začiatku novembra stúpajúcu tendenciu a po troch mesiacoch je dostupná už menej ako polovica bytov,“ skonštatoval výkonný riaditeľ spoločnosti JTRE Pavel Pelikán.

Klienti oceňujú predovšetkým dobrú dopravnú dostupnosť a efektívne riešenie dispozícií bytov. Samozrejmosťou v réžii JTRE je, že všetky byty budú dodané v štandarde, pričom sme zvolili kvalitné interiérové materiály v dobre kombinovateľných farebných odtieňoch a výhodou je aj pivničná kobka ku každému bytu, za ktorú si klient tiež nemusí priplácať. „Najdostupnejšia cena vo svojom segmente, dostatočný počet parkovacích miest, materská škola s kapacitou až 80 miest, vlastný park s okrasnými ovocnými stromami, detským ihriskom i komunitným grilom a blízkosť  občianskej vybavenosti prilákali aj mladé rodiny s menšími deťmi, ktoré prejavili záujem o trojizbové byty,“ uviedol Ivan Bratko, riaditeľ predaja rezidenčných nehnuteľností JTRE. „Ovocné sady zarezonovali aj u mladšej generácie. Mnoho mladých ľudí si tu našlo svoje prvé vlastné bývanie,“ dodal I. Bratko. Na projekte, ktorý medzitým získal právoplatné stavebné povolenie, plánuje developer začať s prípravnými prácami v najbližších týždňoch.

Jednoizbové byty v Ovocných sadoch je dnes možné kúpiť od 78-tisíc eur s DPH, dvojizbové od 111-tisíc s DPH a trojizbové od 145-tisíc eur vrátane DPH. Do rozvojového územia bratislavskej Trnávky prinesie projekt Ovocné sady celkovo 1024 bytov.

Napíšte nám správu

Dohodnite si stretnutie
a vyberte si svoj nový byt

voliteľné
Image
ovocne sady vizualizacia