Apartmány za super cenu a s parkovacím miestom zdarma

Apartmany

Súčasťou novostavieb v dnešnej dobe už nie sú iba byty, ale často aj apartmány, ateliéry, mezonety, štúdiá či lofty. Všetky tieto, pre bežných ľudí ešte relatívne nové pojmy, k nám prišli spolu s trendmi zo zahraničia. Ovocné sady do svojej ponuky, okrem bytov, zaradili aj apartmány a ateliéry, ktoré sú už na našom realitnom trhu pomerne bežné. Momentálne k nim ponúkame parkovacie miesto zdarma.

V porovnaní s bytmi je apartmán definovaný ako nebytový priestor, takže nemusí spĺňať normy požadované pri bytových jednotkách, ako sú napríklad dostatočné presvetlenie a dostupné parkovanie. To však nie je tak celkom prípad apartmánov v tomto projekte, nakoľko spĺňajú nielen svetlotechnickú normu, ale ku každému apartmánu môže klient získať parkovacie miesto zdarma. Apartmány v Ovocných sadoch totiž nie sú primárne určené na sezónne ubytovanie, ako je tu zamýšľané v iných projektoch. Boli naprojektované miesto administratívnej budovy, ktorá do konceptu a predstáv o príjemnom a pokojnom bývaní vôbec nezapadala, avšak bolo nevyhnutné dosiahnuť určitý pomer medzi bytovými a nebytovými priestormi podľa požiadaviek platného územného plánu.

Kluce

A prečo práve apartmány? Apartmány je totiž možné tiež financovať prostredníctvom hypotéky, a špecialisti v Gepard Finance, s ktorými dlhodobo spolupracujeme, vedia v bankách vybaviť hypotéku až do sumy 60% hodnoty apartmánu. Apartmány v Ovocných sadoch majú veľmi praktické výmery a výborné dispozície a môžu byť vhodnou voľbou v prípade, že kupujete vaše prvé bývanie a nemáte peniaze nazvyš. Kým kedysi to bol problém, dnes si môžete nahlásiť trvalý pobyt aj v apartmáne.

A nakoniec, apartmán môže byť aj skvelou investíciou. Keďže je vnímaný ako nebytový priestor, je možné v ňom zriadiť aj sídlo spoločnosti. Pri kúpe apartmánu na podnikanie si tak môžete uplatniť odpočet DPH.

Napíšte nám správu

Dohodnite si stretnutie
a vyberte si svoj nový byt

Image
ovocne sady vizualizacia