Pevná cena a parkovanie zdarma

Krizovatka

Najväčší rezidenčný projekt Ovocné sady Trnávka v bratislavskom Ružinove z dielne JTRE sa naďalej rozrastá. V už rozostavaných bytových domoch druhej etapy sú k dispozícii voľné byty od jednoizbových až po trojizbové. Ku každému bytu teraz získate vonkajšie parkovacie miesto zdarma. Konať treba rýchlo, ponuka je limitovaná.

Parkovisko

Prvá etapa so svojimi 550 bytmi je úspešne vypredaná. Dôvodom sú dodržanie deklarovaných termínov, kvalita použitých materiálov a prác a v neposlednom rade aj neuplatňovanie tzv. inflačnej doložky, čiže suma za byt uvedená v podpísanej zmluve o budúcej zmluve je pevná a garantovaná.

Získajte bývanie za najdostupnejšiu cenu v tomto segmente aj s parkovaním zdarma a bývajte už o necelé dva roky.

Park

Projekt charakterizuje jednoduchá ale funkčná architektúra a veľký verejný priestor s veľkorysými sadovými úpravami a zeleňou a mnohými možnosťami na šport a relax. Súčasťou projektu je materská škola s kapacitou 80 miest s vlastným ihriskom. Ovocné sady sú ideálnou voľbou ako pre páry a rodiny s deťmi, ktoré hľadajú komunitné bývanie v dobrej dostupnosti k moderným službám mesta, tak aj pre seniorov, ktorí naopak uprednostňujú menší byt v pokojnejšej lokalite.

Parkovisko

Napíšte nám správu

Dohodnite si stretnutie
a vyberte si svoj nový byt

Image
ovocne sady vizualizacia