Iba u nás dostanete cashback 300 eur mesačne ku kúpe bytu

Cashback 300

Z ponuky 1027 bytov  v 11 bytových domoch projektu ostalo v predaji posledných 70. V prvých 550tich bytoch už bývajú spokojní obyvatelia prvej fázy a takmer 400 ďalších dostane kľúče od nového bývania už tento rok. 

Pre klientov sme si pri tejto príležitosti pripravili naozaj unikátny benefit v podobe cashbacku. Ku každému bytu dostane teraz kupujúci 300 eur mesačne počas dvoch rokov. Tie môže využiť viacerými spôsobmi:

  • Na zariadenie či vybavenie svojho nového bytu. 
  • Na úhradu nového zálohového predpisu a energií. 
  • Ako príspevok počas 24 mesiacov k mesačnej splátke hypotekárneho úveru. Sumou 300 eur tak zastropujeme úrokovú sadzbu pri obvyklej výške úveru pod 1%. 

Rozhodnutie, ako tieto finančné prostriedky klient využije, čo mu v jeho situácii najviac pomôže, je teda iba na ňom. Okrem toho sme pre klientov zjednodušili cestu k nadobudnutiu nového bývania na minimum a ako bonus poskytujeme finančné sprostredkovanie a kompletné spracovanie podkladov k úverovým produktom. 

Ihrisko

Prostredníctvom spoločnosti GEPARD FINANCE s.r.o., ktorá sa špecializuje na finančné sprostredkovanie a kompletné spracovávanie podkladov k úverovým produktom, vybaví u nás klient hneď aj hypotéku. Tento tím patrí k špičke finančných sprostredkovateľov a ponúka okrem najvýhodnejšej hypotéky aj najlepšie podmienky na trhu. 

„Medzi najväčšie benefity, podľa slov už bývajúcich vlastníkov v prvej etape projektu, je veľký centrálne osadený park. Zeleň dopĺňa komunitné vybavenie, detské ihrisko a priestor pre loptové hry. Mladé rodiny potešila verejná materská škola s kapacitou 80 miest, ktorá má ešte stále voľné miesta.“

Ivan Bratko, vedúci predaja rezidenčných nehnuteľností  

Park
Contact us

Arrange a meeting
and choose your new apartment

Image
ovocne sady vizualizacia